KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423455

nr 1742 3455

Carsten Engström

(1941-2004), Sverige

Oljemålning, Katt, ej signerad. Olja på pannå, 120x38 cm, oramad

Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:16:52

Carsten Engström

Läs mer om Carsten Engström